Сега е точно Сре Апр 17, 2024 5:24 am


WELCOME
 • НАПАФКАНИ

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Правила


  Правила на однесување, прописи и се за форумот...

  1 Теми
  1 Мислења
  Чет Јан 24, 2008 8:07 pm
  kumba Основни правила на форумот
 • „Напафкани“ весник


  Месечен весник на форумот со најновите информации од сите области...

  1 Теми
  3 Мислења
  Пон Мар 17, 2008 5:21 pm
  RELI Дали Македонија треба да го смени името?
 • Известувања


  Соопштенија и се што е ново на форумот и што треба да привлечи внимание...

  2 Теми
  2 Мислења
  Пон Мар 10, 2008 10:11 am
  kumba ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!
 • Пофалби и жалби


  Мислења за форумот и неговите содржини, барања, молби...

  5 Теми
  8 Мислења
  Пет Мар 21, 2008 11:19 am
  milojko zdravoooo0000000
 • ЖИВОТ

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Мода и убавина


  Најновите модни трендови, совети за убавина, стил на облекување итн...

  6 Теми
  17 Мислења
  Нед Мар 21, 2010 7:00 am
  monika kakov dezodorans ili stik da koristam ?
 • Здравје


  Се за вашето здравје од совети, лекови, диети, здрава исхрана...

  4 Теми
  13 Мислења
  Вто Фед 12, 2008 6:48 pm
  kumba Анорексијата зема замав
 • Религија


  Секакви дискусии за религиите, светите предмети, обичаите...

  4 Теми
  23 Мислења
  Вто Фед 12, 2008 6:46 pm
  kumba Што според вас претставува светиот грал?
 • Љубов и семејство


  Љубовни и семејни совети, се за вашиот партнер, деца, проблеми...

  2 Теми
  10 Мислења
  Пон Мар 17, 2008 5:34 pm
  RELI Кој е вашиот идеален партнер?
 • Секс


  Тајните на сексот, сексуална сигурност, афродизијак и др...

  5 Теми
  10 Мислења
  Пон Мар 17, 2008 5:37 pm
  RELI Која секс поза ви е омилена?
 • НАУКА

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Образование


  Училишни проблеми, новости, обуки и помош...

  2 Теми
  9 Мислења
  Саб Фед 16, 2008 12:57 pm
  Bugiman Дали ја поддржувате државната матура?
 • Психологија и парапсихологија


  Се она непознато и чудно за човечкиот ум, однесување кон средината, психички пореметувања...

  3 Теми
  25 Мислења
  Вто Фед 05, 2008 7:30 am
  ana Дали верувате дека магијата постои?
 • Паранормално


  Необјасливи работи, нерешени мистерии...

  4 Теми
  27 Мислења
  Пон Мар 17, 2008 5:46 pm
  RELI Духови - реалност или фантазија?
 • Филозофија


  Прашања и теории на кои му нема крај...

  3 Теми
  5 Мислења
  Пет Мар 14, 2008 8:18 pm
  kumba Што ако сме сами?
 • КУЛТУРА

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Литература


  Се за големите дела, драми, поезија и проза...

  1 Теми
  9 Мислења
  Саб Фед 02, 2008 9:46 am
  Hyosciamus Кое е вашето омилено дело?
 • Ликовна уметност


  Големите сликари, скулптори и нивните големи дела...

  1 Теми
  1 Мислења
  Нед Фед 03, 2008 5:37 am
  Hyosciamus НЛО во сликите од ренесансата !
 • Театар


  Најновите претстави, коментари и се што се случува на репертоарот...

  1 Теми
  2 Мислења
  Пет Фед 01, 2008 4:35 pm
  Dejan Која според вас е најдобра престава досега?
 • Филм


  Сите големи филмови кои поминале на филмското платно...

  1 Теми
  6 Мислења
  Вто Јан 29, 2008 10:05 am
  Zile.ami.koj Што мислите за филмот СЕНКИ на Милчо Манчевски?
 • Фотографирање


  Добри современи фотографии и техники на професионално фотографирање...

  0 Теми
  0 Мислења
 • СПОРТ

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Фудбал


  Сите првенства, купови, дерби натпревари и сл...

  9 Теми
  13 Мислења
  Пон Мар 17, 2008 12:50 pm
  IceshooteR Тикет на коло - Фудбал
 • Кошарка


  НБА лига, и сите други помали купови и првенства...

  5 Теми
  5 Мислења
  Пон Мар 17, 2008 12:52 pm
  IceshooteR Најдобар македонски кошаркарски тим ?
 • 1 Теми
  3 Мислења
  Нед Фед 03, 2008 5:26 am
  Zile.ami.koj Светско Првенство во ракомет
 • Други спортови


  Сите други спортови кои не се толку атрактивни во нашата земја...

  2 Теми
  4 Мислења
  Чет Јан 31, 2008 6:34 pm
  kumba ..::Скијање::..
 • ЗАБАВА

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Музика


  Општо за музиката, видови музика, новости...

  2 Теми
  11 Мислења
  Саб Фед 02, 2008 8:39 am
  Hyosciamus Дали мислите дека песните влеваат насилство во младината?
 • ТВ


  Се што е забавно на ТВ, серии, емисии, играни филмови итн...

  1 Теми
  16 Мислења
  Вто Дек 28, 2010 2:28 pm
  Marijaa Што мислите за серијата La fea mas Bella?
 • Ноќен живот


  Кафичи, ноќни барови, се што е шема во градот...

  1 Теми
  1 Мислења
  Пет Јан 25, 2008 5:07 pm
  kumba Каде излегувам навечер?
 • Хумор и сатира


  Вицеви, бисери, црн хумор, мали згоди и незгоди...

  3 Теми
  17 Мислења
  Пет Фед 08, 2008 8:38 am
  macu6ka Бисери и киксови
 • Игри


  Мали интересни форумски игрички кои ќе ја скршат монотонијата...

  1 Теми
  2 Мислења
  Саб Јан 26, 2008 11:57 am
  Igor Флеш   игри
 • Хоби


  Се она што можи да се наречи хоби...

  0 Теми
  0 Мислења
 • КОМПЈУТЕРСКА ТЕХНОЛОГИЈА

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Хардвер


  Најнови делови, откритија, усб додатоци...

  0 Теми
  0 Мислења
 • Софтвер


  Корисни програми, инструкции, помошни програмчиња...

  0 Теми
  0 Мислења
 • Компјутерски игри


  WoW, Counter-Strike, Call f Duty, WarCraft, Sims2 и се останато....

  1 Теми
  6 Мислења
  Нед Апр 20, 2008 3:10 pm
  Dejan World of Warcraft,Counter Strike,Lineage,Call of Duty!!! Забава или зараза?
 • Веб дизајн и програмирање


  Веб алатки, форуми, блогови, анимации, програмирање, програмски јазици...

  0 Теми
  0 Мислења
 • Интернет


  Веб страни, месенџери, торенти...

  1 Теми
  4 Мислења
  Чет Јан 31, 2008 7:19 am
  **sonuvalka** Корисни Линкови
 • РАЗНО

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Огласи


  барам, купувам, продавам, нудам...

  4 Теми
  4 Мислења
  Саб Фед 02, 2008 2:21 pm
  kumba ..::ПРОДАВАМ::..
 • Кулинарство


  Рецепти, совети од кувар, начин на исхрана...

  0 Теми
  0 Мислења
 • Психијатар online


  Психијатар онлајн за сите проблеми од сите видови...

  0 Теми
  0 Мислења
 • Download на песни


  Листа на песни за превземање по ваш избор...

  Модератор: Модератори
  0 Теми
  0 Мислења
 • 24 часа Counter-Strike сервер


  Нон-стоп онлајн сервер со AMX mod X и sxe заштита и cool мапи...

  0 Теми
  0 Мислења
 • Мали куќни совети


  Совети за ентериери, “НАПРАВИ САМ“ совети, идеи и инструкции...

  0 Теми
  0 Мислења
 • Recently shared images

Кој е он-лајн?

In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 13 во Пон Окт 11, 2021 9:25 pm

Регистрирани членови: Никој


No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: nedopirliva (31)

Legend : [ Администратори ][ Модератори ]

Нашите членови се испратиле точно 257 мислења

Постојат b>67 регистрирани членови

Најновиот регистриран член е stefanmi


 • Нови мислењаНови мислења
 • Нема нови мислењаНема нови мислења
 • Форумот е заклученФорумот е заклучен