НАПАФКАНИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Основни правила на форумот

Go down

Основни правила на форумот Empty Основни правила на форумот

Пишување by kumba Чет Јан 24, 2008 8:07 pm


  1. Забрането е секакво рекламирање на други форуми, веб страни и портали, освен на местото кое е одредено за тоа.
  2. Секој член кој ќе пцуе, кој ќе напаѓа други членови и кој ќе
    пишува надвор од темата ќе добие казнени поени во зависност од казната.
    Со 100 казнени поени членот се отстранува од форумот.
  3. Секој член е должен да пишува со кирилично писмо и не се толерираат мислењата напишани со латинично писмо.
  4. Членот кој ќе придонесе за форумот со зачленување на нови членови добива поени со кои се стреми до повисок ранг.
  5. Секој член има право на еден профил и сите оние профили кои се дуплирани ќе бидат отстранети.
  6. Сите други работи се дозволени, а најповеќе ЗАБАВАТА!


Затоа, забавувајте се и бидете НАПАФКАНИ!!!
kumba
kumba
Администратор

Број на мислења : 68
Age : 34
Registration date : 2008-01-24

https://napafkani.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот