НАПАФКАНИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали Македонија треба да го смени името?

Go down

Дали Македонија треба да го смени името?

Дали Македонија треба да го смени името? Vote_lcap0%Дали Македонија треба да го смени името? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Дали Македонија треба да го смени името? Vote_lcap100%Дали Македонија треба да го смени името? Vote_rcap 100% 
[ 7 ]
Дали Македонија треба да го смени името? Vote_lcap0%Дали Македонија треба да го смени името? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 7
 

Дали Македонија треба да го смени името? Empty Дали Македонија треба да го смени името?

Пишување by kumba Чет Мар 13, 2008 8:01 pm

Што мислите дали Македонија треба да го смени името за цена влез во НАТО?

_________________
Поздрав, Кумба!

БИДИ СРЕЌЕН - БИДИ НАПАФКАН!
kumba
kumba
Администратор

Број на мислења : 68
Age : 31
Registration date : 2008-01-24

https://napafkani.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали Македонија треба да го смени името? Empty Re: Дали Македонија треба да го смени името?

Пишување by IceshooteR Пон Мар 17, 2008 9:51 am

Па јас мислам дека не треба да го мењаваме името за да не примат во НАТО и ЕУ ако сакаат нека не примат со името Република Македонија ако не ...

IceshooteR
Почесен член
Почесен член

Број на мислења : 27
Age : 27
Registration date : 2008-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Дали Македонија треба да го смени името? Empty Re: Дали Македонија треба да го смени името?

Пишување by RELI Пон Мар 17, 2008 5:21 pm

E da be kako ke se vikame Krusevska Univerzalna Repubika (K.U.R.)?????????? Very Happy

RELI

Број на мислења : 5
Age : 28
Местолокација : Bitola
Registration date : 2008-02-10

Вратете се на почетокот Go down

Дали Македонија треба да го смени името? Empty Re: Дали Македонија треба да го смени името?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот