НАПАФКАНИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали ја поддржувате државната матура?

3 posters

Go down

Дали ја поддржувате државната матура?

Дали ја поддржувате државната матура? Vote_lcap29%Дали ја поддржувате државната матура? Vote_rcap 29% 
[ 2 ]
Дали ја поддржувате државната матура? Vote_lcap71%Дали ја поддржувате државната матура? Vote_rcap 71% 
[ 5 ]
 
Општо гласови : 7
 
 
Poll closed

Дали ја поддржувате државната матура? Empty Дали ја поддржувате државната матура?

Пишување by kumba Пет Јан 25, 2008 1:22 pm

Јас никако......
kumba
kumba
Администратор

Број на мислења : 68
Age : 34
Registration date : 2008-01-24

https://napafkani.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали ја поддржувате државната матура? Empty Re: Дали ја поддржувате државната матура?

Пишување by Bugiman Нед Јан 27, 2008 3:13 am

епа не и за џабе ке ја полагаат оние што ќе одат странство, јас Бугарија ке одам и таму треба приемен да полагам три предмети, да не беше матурава многу полесно ке беше
Bugiman
Bugiman

Број на мислења : 17
Age : 34
Местолокација : Bitolata
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Дали ја поддржувате државната матура? Empty Re: Дали ја поддржувате државната матура?

Пишување by **sonuvalka** Чет Јан 31, 2008 6:53 am

незнам за тебе и за останатите шо планират да одат на факс во странство, ама мислам дека на останатите шо ке продолжат во Македонија за упис ке му биди полесно. Од една страна сите викат за џабе толку учење 4 години кога сега се ке треба пак одново (макар шо то не е сосем точно), ама па сите знајме дека оценките на многу луге така му се пишат, ако ни најмалку не го заслужват тоа. И на крајот некој таков ке ти го земи местото на факултет. Е то е стварно жалосно. Матурата е тортура, не велам не, ама ова другото е далеку поголема. А со матурата сакаш некиш, толку колку со вистина знајш и заслужваш, ке си добиеш.
**sonuvalka**
**sonuvalka**
Администратор

Број на мислења : 26
Age : 33
Местолокација : кај ќе стигнам
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Дали ја поддржувате државната матура? Empty Re: Дали ја поддржувате државната матура?

Пишување by Bugiman Саб Фед 16, 2008 12:57 pm

АБЕ шТРАЈК!
Bugiman
Bugiman

Број на мислења : 17
Age : 34
Местолокација : Bitolata
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Дали ја поддржувате државната матура? Empty Re: Дали ја поддржувате државната матура?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот