Добредојдовте!
Добредојдовте на форумот НАПАФКАНИ!!!
Latest topics
» Што мислите за серијата La fea mas Bella?
Напафкани - Portal EmptyВто Дек 28, 2010 2:28 pm by Marijaa

» kakov dezodorans ili stik da koristam ?
Напафкани - Portal EmptyНед Мар 21, 2010 7:00 am by monika

» World of Warcraft,Counter Strike,Lineage,Call of Duty!!! Забава или зараза?
Напафкани - Portal EmptyНед Апр 20, 2008 3:10 pm by Dejan

» zdravoooo0000000
Напафкани - Portal EmptyПет Мар 21, 2008 11:19 am by milojko

» Духови - реалност или фантазија?
Напафкани - Portal EmptyПон Мар 17, 2008 5:46 pm by RELI

» НЛО - дали имате видено
Напафкани - Portal EmptyПон Мар 17, 2008 5:43 pm by RELI

» Која секс поза ви е омилена?
Напафкани - Portal EmptyПон Мар 17, 2008 5:37 pm by RELI

» Кој е вашиот идеален партнер?
Напафкани - Portal EmptyПон Мар 17, 2008 5:34 pm by RELI

» Дали Македонија треба да го смени името?
Напафкани - Portal EmptyПон Мар 17, 2008 5:21 pm by RELI

» Најдобар македонски кошаркарски тим ?
Напафкани - Portal EmptyПон Мар 17, 2008 12:52 pm by IceshooteR

Барај
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Statistics
Постојат b>67 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е stefanmi

Нашите членови се испратиле точно 257 мислења in 77 subjects
Муабет
http://www.meebo.com/rooms
ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!

Пон Мар 10, 2008 10:11 am by kumba

Се молат сите членови на форумот НАПАФКАНИ да го зголемат своето присуство или, доколку не им се допаѓа форумот истиот да се префрли на www.fantaforum.net заедн со членовите и податоците.Comments: 0

...:::МОЛБА!:::...

Сре Фед 13, 2008 6:13 pm by kumba

Сите оние кои се хумани и кои сакаат да помогнат доволно е да само еднаш да се јават на телефоните:
t-mobile(070 143 183)
cosmofon(075 143 123)
и да донираат 100 денари од својата сметка за Игор Наумовски на кој му требаат средства за да го продолжи своето лекување и терапија надвор од нашата земја.

ДОКАЖЕТЕ ЈА СВОЈАТА ХУМАНОСТ!!! ЗА ЧЕСТ НА ТОШЕ!!!Comments: 0

Poll

Дали Македонија треба да го смени името?

Напафкани - Portal Vote_lcap0%Напафкани - Portal Vote_rcap 0% [ 0 ]
Напафкани - Portal Vote_lcap100%Напафкани - Portal Vote_rcap 100% [ 7 ]
Напафкани - Portal Vote_lcap0%Напафкани - Portal Vote_rcap 0% [ 0 ]

Општо гласови : 7

Кој е он-лајн?
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Никој

[ View the whole list ]


Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 13 во Пон Окт 11, 2021 9:25 pm
Реклами


 
  
  
  
          
         
          

 
        
TopMKD
Радио
РАДИО НАПАФКАНИ

[78.129.199.141:1888]


Доколку радиото сместено на форумот не функционира тогаш кликнете го линкот:
http://napafkani.listen2myradio.com

© 2008 НАПАФКАНИ
Сите права задржани. Неовластено копирање на содржините се казнува според законот за авторски права.
Права и услови за користење на сајтот.