НАПАФКАНИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој е вашиот идеален партнер?

5 posters

Go down

Кој е вашиот идеален партнер? Empty Кој е вашиот идеален партнер?

Пишување by kumba Пет Јан 25, 2008 1:21 pm

Не знам.....
kumba
kumba
Администратор

Број на мислења : 68
Age : 34
Registration date : 2008-01-24

https://napafkani.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој е вашиот идеален партнер? Empty Re: Кој е вашиот идеален партнер?

Пишување by ana Пет Јан 25, 2008 4:08 pm

Јас знам-да е убав,ептен да е затрескан во мене и да има шема количе.Доста е Very Happy Very Happy Very Happy
ana
ana

Број на мислења : 19
Age : 33
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Кој е вашиот идеален партнер? Empty Re: Кој е вашиот идеален партнер?

Пишување by **sonuvalka** Пет Јан 25, 2008 5:02 pm

хехе да знаев уште шо сакам хаха
можеби да биди повисок од мене, убав, да ме сака само мене Smile , ама да не биди папучар голем Very Happy
**sonuvalka**
**sonuvalka**
Администратор

Број на мислења : 26
Age : 33
Местолокација : кај ќе стигнам
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Кој е вашиот идеален партнер? Empty Re: Кој е вашиот идеален партнер?

Пишување by Hyosciamus Пон Јан 28, 2008 4:53 pm

Мерлин Монро, знам дека ме гледаш од небото и мислиш на мене, 4увствувам дека ме сакаш, ама твоето отсуство ме демни, па се префрлив на Моника Белу4и.
Мерлин не пла4и, јас те сакам многу само жива.
Hyosciamus
Hyosciamus
Почесен член
Почесен член

Број на мислења : 48
Age : 33
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Кој е вашиот идеален партнер? Empty Re: Кој е вашиот идеален партнер?

Пишување by **sonuvalka** Чет Јан 31, 2008 6:43 am

хахха
**sonuvalka**
**sonuvalka**
Администратор

Број на мислења : 26
Age : 33
Местолокација : кај ќе стигнам
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Кој е вашиот идеален партнер? Empty Re: Кој е вашиот идеален партнер?

Пишување by RELI Пон Мар 17, 2008 5:34 pm

Da ima cicki do kolena lol!

RELI

Број на мислења : 5
Age : 31
Местолокација : Bitola
Registration date : 2008-02-10

Вратете се на почетокот Go down

Кој е вашиот идеален партнер? Empty Re: Кој е вашиот идеален партнер?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот