НАПАФКАНИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што мислите за серијата La fea mas Bella?

+4
ana
Bugiman
**sonuvalka**
Dejan
8 posters

Go down

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Empty Што мислите за серијата La fea mas Bella?

Пишување by Dejan Пет Јан 25, 2008 5:09 pm

Мислам дека е најзакон... Very Happy Very Happy Very Happy
Dejan
Dejan
Администратор

Број на мислења : 18
Age : 33
Местолокација : Битола
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Empty Re: Што мислите за серијата La fea mas Bella?

Пишување by **sonuvalka** Пет Јан 25, 2008 5:13 pm

хаха леле стварно и јас ко баба ми е сторив со тие шпанските хаха мене ми е ептен лудници.
**sonuvalka**
**sonuvalka**
Администратор

Број на мислења : 26
Age : 33
Местолокација : кај ќе стигнам
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Empty Re: Што мислите за серијата La fea mas Bella?

Пишување by Bugiman Нед Јан 27, 2008 11:19 am

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Jakyjc5


WOW Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Bugiman
Bugiman

Број на мислења : 17
Age : 34
Местолокација : Bitolata
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Empty Re: Што мислите за серијата La fea mas Bella?

Пишување by ana Пон Јан 28, 2008 6:44 am

Ај стварно кажете уште колку ќе ксниме пред телевизор Smile
ana
ana

Број на мислења : 19
Age : 33
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Empty Re: Што мислите за серијата La fea mas Bella?

Пишување by macu6ka Пон Јан 28, 2008 8:52 am

super e i uste kolku so treba ke kisnime.ke se posmejme malce.pozd do leti

macu6ka

Број на мислења : 6
Age : 33
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Empty Re: Што мислите за серијата La fea mas Bella?

Пишување by Bugiman Пон Јан 28, 2008 8:56 am

Directed by{{{director}}}
Written byFernando Gaitán
Palmira Olguín
Script by
Cinematography byAlejandro Álvarez
Aurelio García
Produced by{{{producer}}}
StarringAngelica Vale
Jaime Camil
Elizabeth Álvarez
Juan Soler
Patricia Navidad
Sergio Mayer
José José
Angelica Maria
Nora Salinas
Music byAlejandro Abaroa
Theme song"La fea más bella", "Aquí Estaré"
Performed byBacilos, Angélica Vale
CountryMexico
LanguageSpanish
NetworkTelevisa
BroadcastJanuary 23, 2006 - February 25, 2007
No. of episodes302еве колку:
302 епизоди

What a Face affraid
Bugiman
Bugiman

Број на мислења : 17
Age : 34
Местолокација : Bitolata
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Empty Re: Што мислите за серијата La fea mas Bella?

Пишување by Dejan Вто Јан 29, 2008 7:35 am

Малце се бе толку епизоди. Одете сите да гласате на Web страната на филмот за да има 2 дел.
Dejan
Dejan
Администратор

Број на мислења : 18
Age : 33
Местолокација : Битола
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Empty Re: Што мислите за серијата La fea mas Bella?

Пишување by ana Вто Јан 29, 2008 8:20 am

ШО БЕ 302???!!!!!!!!!
ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
ana
ana

Број на мислења : 19
Age : 33
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Empty Re: Што мислите за серијата La fea mas Bella?

Пишување by Hyosciamus Вто Јан 29, 2008 8:39 am

Серијата е уште еден патети4ен бацил испратен од Аргентина кој се размножува и размножува на Балканот
Hyosciamus
Hyosciamus
Почесен член
Почесен член

Број на мислења : 48
Age : 33
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Empty Re: Што мислите за серијата La fea mas Bella?

Пишување by **sonuvalka** Чет Јан 31, 2008 7:11 am

хахахаххахаххаххахахахааххххахахахахах
добро од кај ти идат вакви работи?
гххахахаххахаххахахахахаххааххахааххаха
**sonuvalka**
**sonuvalka**
Администратор

Број на мислења : 26
Age : 33
Местолокација : кај ќе стигнам
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Empty Re: Што мислите за серијата La fea mas Bella?

Пишување by Hyosciamus Чет Јан 31, 2008 1:21 pm

ех да знајш
Hyosciamus
Hyosciamus
Почесен член
Почесен член

Број на мислења : 48
Age : 33
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Empty Re: Што мислите за серијата La fea mas Bella?

Пишување by Dejan Пет Фед 01, 2008 4:41 pm

Баш и не е испратен бацил. Барем не оваа. За другите можеби, не знам, ама за оваа можам да кажам дека е поинаква од сите други „бацили“ испратени на Балканот.
Dejan
Dejan
Администратор

Број на мислења : 18
Age : 33
Местолокација : Битола
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Empty Re: Што мислите за серијата La fea mas Bella?

Пишување by **sonuvalka** Пет Фед 01, 2008 5:09 pm

сериозно, многу е поинаква. Јас ја гледам дип одвај чекам уба да ја напрат. (ме интересира како е мож
но то)
**sonuvalka**
**sonuvalka**
Администратор

Број на мислења : 26
Age : 33
Местолокација : кај ќе стигнам
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Empty Re: Што мислите за серијата La fea mas Bella?

Пишување by Hyosciamus Саб Фед 02, 2008 8:55 am

Добро тогаш е генетски модифициран бацил шо те тера да ги држиш о4ите прилепени за ПИНК а задникот удобно или неудобно сместен на софата (тешко на тие со хемороиди). Слушаш некои глас4иња-ќе ја гледаш Лети по секоја цена, Ќе ја гледаш Лети по секоја цена..... Red Allert .......И потоа....................... сите дебели, одвратни и ментално неразвиени ќе по4нат да одат со лепотани......... Бацилот зема широк замав- на Балканот се развива пласти4ната хирургија, сите одвратни по цена на животот ќе се напрат лепотици. И шо мислите зошто Мис Универзум ке се одржва само во рамките на Балканот? Најубај ќе бидиме, нема да имаме конкуренција.
Hyosciamus
Hyosciamus
Почесен член
Почесен член

Број на мислења : 48
Age : 33
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Empty Re: Што мислите за серијата La fea mas Bella?

Пишување by kumba Саб Фед 02, 2008 10:44 am

Е ова е најпсихопатскиот одговор шо го имам видено. Ве молам пазете се од вакви одговори пошто ќе ме заболи психата и ке ви умрам млад и нема кој форумот да го одржава...
kumba
kumba
Администратор

Број на мислења : 68
Age : 34
Registration date : 2008-01-24

https://napafkani.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Empty Re: Што мислите за серијата La fea mas Bella?

Пишување by Marijaa Вто Дек 28, 2010 2:28 pm

Сум ја гледала серијата неколку пати .. интересна е ..
Многу ми се допаѓа Алдо ( ликот кој требаше да се жени со Лети,но не успеа..но неговата добрина што успева да спаси повеќе животи ) .
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTnUgsPnHRtK3uBgd3PwnD6G7VO8iX42x6k3yi4ecr69zKl3b9H
еве линк од тој глумец Very Happy

Marijaa

Број на мислења : 1
Age : 28
Registration date : 2010-12-28

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за серијата La fea mas Bella? Empty Re: Што мислите за серијата La fea mas Bella?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот