НАПАФКАНИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Духови - реалност или фантазија?

5 posters

Go down

Духови - реалност или фантазија? Empty Духови - реалност или фантазија?

Пишување by kumba Пет Јан 25, 2008 1:28 pm

Јас имам видено ама не знам дали беше реалност или мојата фантазија Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
kumba
kumba
Администратор

Број на мислења : 68
Age : 34
Registration date : 2008-01-24

https://napafkani.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Духови - реалност или фантазија? Empty Re: Духови - реалност или фантазија?

Пишување by Hyosciamus Пон Јан 28, 2008 5:20 pm

Шо е реалност, а шо фантазија?
Hyosciamus
Hyosciamus
Почесен член
Почесен член

Број на мислења : 48
Age : 33
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Духови - реалност или фантазија? Empty Re: Духови - реалност или фантазија?

Пишување by Dejan Вто Јан 29, 2008 7:59 am

Не сум сигурен во врска за ова, дали се реалност или фантазија. Да испитам од прва рака и ќе ви кажам..... Very Happy
Dejan
Dejan
Администратор

Број на мислења : 18
Age : 33
Местолокација : Битола
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

Духови - реалност или фантазија? Empty Re: Духови - реалност или фантазија?

Пишување by Zile.ami.koj Вто Јан 29, 2008 9:48 am

Дејан не лажи!
Zile.ami.koj
Zile.ami.koj
Администратор

Број на мислења : 10
Age : 31
Местолокација : sekade! vo sekoe vreme i nevreme!
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Духови - реалност или фантазија? Empty Re: Духови - реалност или фантазија?

Пишување by RELI Пон Мар 17, 2008 5:46 pm

Кумба да не беше напушен ко го виде духо??? Или мене ми го пушеше? ХАХАХАХХАХАХ позззззззз

RELI

Број на мислења : 5
Age : 31
Местолокација : Bitola
Registration date : 2008-02-10

Вратете се на почетокот Go down

Духови - реалност или фантазија? Empty Re: Духови - реалност или фантазија?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот