НАПАФКАНИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of Warcraft,Counter Strike,Lineage,Call of Duty!!! Забава или зараза?

Go down

World of Warcraft,Counter Strike,Lineage,Call of Duty!!! Забава или зараза? Empty World of Warcraft,Counter Strike,Lineage,Call of Duty!!! Забава или зараза?

Пишување by Dejan Пет Јан 25, 2008 5:13 pm

Многу интересна тема за разговор......Да размислам и ќе пишам Very Happy
Dejan
Dejan
Администратор

Број на мислења : 18
Age : 30
Местолокација : Битола
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

World of Warcraft,Counter Strike,Lineage,Call of Duty!!! Забава или зараза? Empty Re: World of Warcraft,Counter Strike,Lineage,Call of Duty!!! Забава или зараза?

Пишување by ana Саб Јан 26, 2008 9:37 am

Кај е симс?! Smile
ana
ana

Број на мислења : 19
Age : 30
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

World of Warcraft,Counter Strike,Lineage,Call of Duty!!! Забава или зараза? Empty Re: World of Warcraft,Counter Strike,Lineage,Call of Duty!!! Забава или зараза?

Пишување by caki Саб Јан 26, 2008 10:43 am

дефинитивно зараза брат

caki

Број на мислења : 1
Age : 31
Registration date : 2008-01-26

Вратете се на почетокот Go down

World of Warcraft,Counter Strike,Lineage,Call of Duty!!! Забава или зараза? Empty Re: World of Warcraft,Counter Strike,Lineage,Call of Duty!!! Забава или зараза?

Пишување by kumba Нед Јан 27, 2008 1:50 am

Sad Да кај е симсот само таја е најарна, овие другите се болести....дури во Кина отворија рехабилитациони центри за откажвање од WoW i od Counter-Strike Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Поздрав, Кумба!

БИДИ СРЕЌЕН - БИДИ НАПАФКАН!
kumba
kumba
Администратор

Број на мислења : 68
Age : 31
Registration date : 2008-01-24

https://napafkani.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

World of Warcraft,Counter Strike,Lineage,Call of Duty!!! Забава или зараза? Empty Re: World of Warcraft,Counter Strike,Lineage,Call of Duty!!! Забава или зараза?

Пишување by Dejan Вто Јан 29, 2008 7:44 am

Абе шо симсот не е најарна. И таа е зараза голема, ама зависи за кој.
Dejan
Dejan
Администратор

Број на мислења : 18
Age : 30
Местолокација : Битола
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

World of Warcraft,Counter Strike,Lineage,Call of Duty!!! Забава или зараза? Empty Re: World of Warcraft,Counter Strike,Lineage,Call of Duty!!! Забава или зараза?

Пишување by Dejan Нед Апр 20, 2008 3:10 pm

Малце ќе забегам од темата ама мора да прашам. Да не знај некој кога треба да излези Starcraft 2????
Dejan
Dejan
Администратор

Број на мислења : 18
Age : 30
Местолокација : Битола
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

World of Warcraft,Counter Strike,Lineage,Call of Duty!!! Забава или зараза? Empty Re: World of Warcraft,Counter Strike,Lineage,Call of Duty!!! Забава или зараза?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот