НАПАФКАНИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НЛО - дали имате видено

+3
Hyosciamus
ana
kumba
7 posters

Go down

НЛО - дали имате видено Empty НЛО - дали имате видено

Пишување by kumba Пет Јан 25, 2008 1:27 pm

Е ај кажете нешто за офие....
kumba
kumba
Администратор

Број на мислења : 68
Age : 34
Registration date : 2008-01-24

https://napafkani.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

НЛО - дали имате видено Empty Re: НЛО - дали имате видено

Пишување by ana Пет Јан 25, 2008 3:54 pm

Хм,па знајте за марсовците шо ги нашле во Струмичко во космонаутски облеки???Наводно ова биле доверливо чувани информации за да не ги разбери НАСА па да ни ги земи Very Happy
ana
ana

Број на мислења : 19
Age : 33
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

НЛО - дали имате видено Empty Re: НЛО - дали имате видено

Пишување by Hyosciamus Пон Јан 28, 2008 5:11 pm

Тие од струми4ко имат симптоми од хрони4но труење со диазепам
Hyosciamus
Hyosciamus
Почесен член
Почесен член

Број на мислења : 48
Age : 33
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

НЛО - дали имате видено Empty Re: НЛО - дали имате видено

Пишување by kumba Пон Јан 28, 2008 5:17 pm

Е за оваа тема немам зборој пошто навистина не знам шо да мислам ми се мешат работите цело време .......
kumba
kumba
Администратор

Број на мислења : 68
Age : 34
Registration date : 2008-01-24

https://napafkani.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

НЛО - дали имате видено Empty Re: НЛО - дали имате видено

Пишување by Dejan Вто Јан 29, 2008 7:57 am

Јас немам видено, ама многу би сакал да видам. И сигурен сум дека постојат, таму некаде далеку во вселената Very Happy
Dejan
Dejan
Администратор

Број на мислења : 18
Age : 33
Местолокација : Битола
Registration date : 2008-01-25

Вратете се на почетокот Go down

НЛО - дали имате видено Empty Re: НЛО - дали имате видено

Пишување by Hyosciamus Вто Јан 29, 2008 8:10 am

подеднакво е застрашува4ки да сме сами во космосот или со друштво
Hyosciamus
Hyosciamus
Почесен член
Почесен член

Број на мислења : 48
Age : 33
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

НЛО - дали имате видено Empty Re: НЛО - дали имате видено

Пишување by Zile.ami.koj Вто Јан 29, 2008 9:56 am

Ништо чудно да не дојдат Битола да не силоват Smile Razz Very Happy Cool Laughing
Zile.ami.koj
Zile.ami.koj
Администратор

Број на мислења : 10
Age : 31
Местолокација : sekade! vo sekoe vreme i nevreme!
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

НЛО - дали имате видено Empty Re: НЛО - дали имате видено

Пишување by Zile.ami.koj Вто Јан 29, 2008 9:59 am

Да не нзај некој на шо дишат?? geek
Zile.ami.koj
Zile.ami.koj
Администратор

Број на мислења : 10
Age : 31
Местолокација : sekade! vo sekoe vreme i nevreme!
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

НЛО - дали имате видено Empty то

Пишување by Bugiman Сре Јан 30, 2008 4:59 am

Zile.ami.koj напиша:Да не нзај некој на шо дишат?? geek


ти од кај знајш дали дишат? Very Happy Very Happy Smile Very Happy Smile Smile Very Happy
Bugiman
Bugiman

Број на мислења : 17
Age : 34
Местолокација : Bitolata
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

НЛО - дали имате видено Empty Re: НЛО - дали имате видено

Пишување by RELI Пон Мар 17, 2008 5:43 pm

Со цевка за нескафе дишат глуп

RELI

Број на мислења : 5
Age : 31
Местолокација : Bitola
Registration date : 2008-02-10

Вратете се на почетокот Go down

НЛО - дали имате видено Empty Re: НЛО - дали имате видено

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот